TOMI DLA KOBIET

 

TOMI dla Kobiet to regularne wydarzenie odbywające się w kinie Tomi, dedykowane przede wszystkim kobietom. Jest to inicjatywa mająca na celu promowanie filmów, które szczególnie zainteresują i poruszą tematykę ważną dla kobiet.

Oto, co możesz spodziewać się podczas tych wydarzeń:

1. Wybór filmów: TOMI dla Kobiet prezentuje szeroki wybór filmów, które są idealne dla kobiecej publiczności. Niezależnie od tego, czy preferujesz romantyczne komedie, emocjonujące dramaty, inspirujące biografie czy najnowsze hity kinowe, z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

2. Tematyczne dekoracje: Kino Tomi przygotowuje tematyczne dekoracje, które nadają wyjątkowego charakteru wydarzeniom Tomi dla Kobiet. Możesz spodziewać się magicznej atmosfery, pięknych detali i stylowych ozdób, które wprowadzą Cię w odpowiedni nastrój już przed rozpoczęciem seansu.

3. Prezenty i upominki: TOMI dla Kobiet to także okazja do otrzymania drobnych prezentów i upominków. Może to być specjalny plakat filmowy, gadżet kinowy, smakołyk czy nawet vouchery na kolejne seanse. Kino Tomi dba o to, aby każda uczestniczka czuła się doceniona i miała coś wyjątkowego do zabrania ze sobą po seansie.

4. Niespodzianki: Przez całe wydarzenie TOMI dla Kobiet możesz oczekiwać różnych niespodzianek. Mogą to być konkursy z nagrodami, wystąpienia artystyczne, możliwość spotkania z twórcami filmowymi lub gośćmi specjalnymi. Kino Tomi stara się zapewnić niezapomniane doświadczenia, które wykraczają poza sam seans filmowy.

Bilety na TOMI dla Kobiet są często poszukiwane, dlatego warto wcześniej zarezerwować swoje miejsce. To doskonała okazja, aby spędzić wyjątkowy czas w gronie innych kobiet, dzielić się emocjami podczas filmu i cieszyć się dodatkowymi atrakcjami. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośniczką kina, pasjonatką filmów czy po prostu chcesz miło spędzić czas ze swoimi przyjaciółkami, TOMI dla Kobiet będzie dla Ciebie niezapomnianym wydarzeniem.

 

 

 

„TOMI DLA KOBIET” TO CYKL FILMOWY ZE SPECJALNYMI SEANSAMI, KTÓRE DEDYKUJEMY PANIOM. DLA KAŻDEJ UCZESTNICZKI PRZEWIDYWANY JEST UPOMINEK PRZYGOTOWANY PRZEZ NASZYCH PARTNERÓW.

 

ZAPRASZAMY NA FILM:

 

"ZABIERZ MNIE NA KSIĘŻYC"

DATA: 12.07.2024 

GODZ: 19:00

OPIS FILMU:

Stylowa, inteligentna komedia rozgrywająca się na tle historycznego lądowania NASA na Księżycu. Kelly Jones, specjalistka od marketingu (Johansson) zostaje zatrudniona, aby naprawić publiczny wizerunek NASA. Zaczyna działać i iskry lecą we wszystkich kierunkach, Kelly sieje spustoszenie. Sytuacja jeszcze się komplikuje kiedy otrzymuje polecenie zorganizowania zapasowej wersji lądowania na Księżycu i odliczanie naprawdę się zaczyna... Channing Tatum wciela się w rolę dyrektora projektu, Cole’a Davisa.