Mini Maraton Magic Mike

Dramat Komedia Walentynki

Galeria

  • Opis

Mini Maraton Magic Mike w walentynki 14.02.2023 godz. 22:00. 2 filmy "Magic Mike XXL" (2015) i premierowo "Magic Mike: Ostatni Taniec".

Ceny biletów 29 zł w przedsprzedaży i 33 zł od dwóch dni przed maratonem.  

 

"Magic Mike XXL" (2015) 

 

Akcja "Magic Mike XXL" rozgrywa się trzy lata po tym, jak Mike, będąc u szczytu sławy, zakończył karierę striptizera. Teraz pozostali członkowie Kings of Tampa są gotowi skończyć z tym zajęciem. Chcą to jednak zrobić w swoim stylu: wystąpić w Myrtle Beach ostatni raz, z wielką pompą, i zaprosić na scenę legendarną gwiazdę — Magic Mike’a. W drodze na ostatnie przedstawienie z kilkoma postojami w Jacksonville i Savannah, które mają służyć odbudowaniu starych przyjaźni i nawiązaniu nowych, Mike i jego koledzy opanowują nowe ruchy i na różne sposoby rozprawiają się z przeszłością. 

 

Magic Mike: Ostatni taniec (2023)

 

„Magic” Mike Lane (Tatum) powraca na scenę po długiej przerwie. Jego interes spalił na panewce, tak więc spłukany musiał się zatrudnić jako barman na Florydzie. Ale w nadziei na przysłowiową ostatnią szarżę Mike udaje się do Londynu z bogatą celebrytką (Hayek Pinault), która kusi go propozycją nie do odrzucenia. Kobietą kierują też jednak jej własne, skrywane powody. Mike wreszcie dowiaduje się, o co naprawdę chodzi jego towarzyszce, ale nie ma już odwrotu. Czy razem z nowymi, seksownymi tancerzami, których musi doprowadzić do porządku i formy, zdoła sprostać oczekiwaniom?

 

Zapraszamy :) 

  • Rok: 2023
  • Ograniczenia: 12+
  • Reżyser: Steven Soderbergh, Gregory Jacobs