Maraton Horrorów. Przebudzenie

Horror

Galeria

  • Opis

Maraton Horrorów: Przebudzenie już 26.05.23 godz. 21:00. "Rytuał", "Wcielenie" oraz "Martwe zło: Przebudzenie".

Ceny biletów 29 zł w przedsprzedaży, 35 zł od dwóch dni przed seansem.

 

"Rytuał" 114 min. 

 

Zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami film "Rytuał" opowiada o losach sceptycznego ucznia seminarium duchownego, Michaela Kovaka (Colin O'Donoghue), który z niechęcią uczęszcza do szkoły dla egzorcystów w Watykanie. W Rzymie spotyka nieortodoksyjnego księdza, ojca Lucasa (Anthony Hopkins), który zapoznaje go z mroczną stroną wiary.

 

"Wcielenie" 111 min.

 

Dwadzieścia siedem lat po brutalnym incydencie w Simion Research Hospital, maltretowana przed laty Madison (Annabelle Wallis) budzi się w szpitalu w dzisiejszym Seattle. Jednak wraz z paraliżującymi wizjami morderstw, które stają na jej drodze do normalnego życia, coraz bardziej wyłania się niejasna przeszłość kobiety, dezorientując zarówno ją, jak i miejscowych detektywów. Czy te wyraźnie widziane brutalne zabójstwa są wytworem niespokojnej wyobraźni Madison? Czy są wizją realnych zdarzeń. Tak czy inaczej, ktoś, a jeszcze lepiej coś, łączy jej przeszłość z teraźniejszością, domagając się zamknięcia tej sprawy.

 

"Martwe zło: Przebudzenie" 97 min. 

 

Akcja filmu "Martwe zło: Przebudzenie" przenosi się z lasu do miasta. Fabuła opowiada o dwóch nieutrzymujących ze sobą kontaktu siostrach (w ich rolach Sutherland i Sullivan). Ich spotkanie zostaje przerwane pojawieniem się demonów, które potrafią przejmować panowanie nad ludzkimi ciałami. W obliczu najkoszmarniejszej wersji rodziny, jaką można sobie wyobrazić, siostry zmuszone są podjąć brutalną walkę o przetrwanie.

 

Widzimy się na maratonie w TOMI :)

  • Rok: 2023
  • Ograniczenia: 13+
  • Reżyser: Mikael Håfström, James Wan, Lee Cronin
  • Obsada:
  • Anthony Hopkins, Annabelle Wallis, Alyssa Sutherland