Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!

Animacja Dla dzieci

Galeria

  • Opis

Seria o przygodach Kici Koci to bestsellerowa seria książek wydawnictwa Media Rodzina. Wydawca pieczołowicie dba o to, aby na polskim rynku wydawniczym nie zabrało wartościowych i zabawnych pozycji dla młodych oraz najmłodszych czytelników oraz ich opiekunów. Z kolei polskie studio animacji EGoFILM, które zrealizowało adaptację Kici Koci, koncentruje się na nowatorskich projektach, produkcjach filmowych dla najmłodszych widzów. To właśnie dzięki temu polskiemu producentowi ulubionych bohaterów możemy oglądać w kinach.

 

Historie przedstawiane w „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!” odzwierciedlają dziecięcą codzienność oraz ukazują pełen ciepła i radości świat. Nie zabraknie wielu wyzwań, którym postaci stawiają czoło! Codzienne czynności, takie jak: mycie się, gotowanie, jazda pociągiem, radzenie sobie z chorobą czy zawieranie przyjaźni pomagają najmłodszym oswajać się z nowymi, czasami niełatwymi emocjami.

 

Bystra kotka oraz jej przyjaciele zapraszają do kin. Podczas seansów nie zabraknie świetnej zabawy, przedszkolnych wyzwań czy niesamowitych odkryć.

 

Rezolutna Kicia Kocia razem z wiernymi przyjaciółmi: Packiem, Adelką i Juliankiem odkrywa odważnie świat i stawia czoła wielu nowym sytuacjom. Przygody Kici Koci odzwierciedlają dziecięcą wrażliwość oraz ukazują pełną ciepła i radości codzienność. Czynności, takie jak mycie się, gotowanie, jazda pociągiem, radzenie sobie z przeziębieniem czy zawieranie przyjaźni pomagają najmłodszym oswajać się z nowymi emocjami i uczuciami. Kicia Kocia znajdzie odpowiedź na wszystko!

 

Filmowe opowieści na podstawie uwielbianych książek Anity Głowińskiej to idealna okazja na jeden z pierwszych, niezapomnianych seansów w kinie. Serial Kicia Kocia na wielkim ekranie!

 

Odcinki serialu, które zobaczymy w trakcie seansów::

  1. Kicia Kocia mówi: Dzień dobry – reż. Anna Błaszczyk
  2. Kicia Kocia zostaje policjantką – reż. Marta Stróżycka
  3. Kicia Kocia i witaminowe przyjęcie – reż. Marta Stróżycka
  4. Kicia Kocia poznaje strażaka – reż. Marta Stróżycka 
  5. Kicia Kocia w kosmosie – reż. Marta Stróżycka
  6. Kicia Kocia nie chcę się tak bawić – reż. Jacek Rokosz
  7. Kicia Kocia zakłada zespół muzyczny – reż Marta Stróżycka
  • Rok: 2023
  • Ograniczenia: b.o