Maraton After

Melodramat

Galeria

  • Opis

Maraton "After" 26 sierpnia godz. 19:15. Zobacz wszystkie filmy z serii "After" na maratonie w kinie TOMI, w tym premierowo "After 4. Bez siebie nie przetrwamy". Bilety w przedsprzedaży 29 zł, 2 dni przed maratonem 35 zł.

 

After (2019) 100 min.

Tessa rozpoczyna wymarzone studia. Jej uporządkowany świat staje na głowie, kiedy poznaje buntowniczego Hardina.

 

After 2 (2020) 105 min.

Aby zapomnieć o Hardinie, Tessa rzuca się w wir pracy. Chłopak nie zamierza się jednak poddać. 

 

After. Ocal mnie (2021) 100 min.

Po tym jak Tessa podejmuje najważniejszą decyzję swojego życia, wszystko się zmienia. Hardin podaje w wątpliwość wszystko, o co tak walczyli.

 

After. Bez siebie nie przetrwamy (PREMIERA 2022) 120 min.

Związek Tessy i Hardina przeszedł tyle prób, że wydaje się trwalszy i silniejszy niż kiedykolwiek. Jednak, gdy na jaw wychodzą rodzinne tajemnice obojga kochanków, okazuje się, że najtrudniejsza próba wciąż przed nimi. Czy można docenić prawdziwe uczucie, gdy odkryje się, że całe dotychczasowe życie było kłamstwem? Czy można raz jeszcze zaufać, czując się oszukanym przez cały świat? Tessa i Hardin odkryją, że nie są od siebie tak różni, jak dotąd sądzili. Ona nie jest już tą niewinną, słodką dziewczyną, którą była przed laty, a on przestał być tym okrutnym, zbuntowanym chłopakiem, który kiedyś tak ją oczarował. Jednak to, co tak dramatycznie dzieli Tessę i Hardina sprawia jednocześnie, że nie mogą bez siebie istnieć. Czy ten ostatni raz Tessa znajdzie w sobie siłę, by pomóc ukochanemu zmierzyć się z demonami przeszłości?

 

Widzimy się na maratonie w TOMI :) 

  • Rok: 2022
  • Ograniczenia: 15+
  • Reżyser: Jenny Gage, Roger Kumble, Castille Landon, Castille Landon
  • Obsada:
  • Josephine Langford, Hero Fiennes-Tiffin