Gwiazdka z maestro André Rieu

Muzyczny

Galeria

  • Opis

„Gwiazdka z maestro André Rieu”

POKAZY:

08.12.21 godz. 18:00 w TOMI

12.12.21 godz. 13:00 w TOMI i KINOINO

21.12.21 godz. 16:00 w TOMI

Cena biletów w przedsprzedaży 28 zł, w dniu seansu 35 zł.

 

Zupełnie nowy świąteczno-noworoczny show

Prezent dla Ciebie i Twoich bliskich

 

 Chodźcie z nami do kina na „Gwiazdkę z maestro André Rieu”

Rozgrzejcie Wasze serca tym pełnym niespodzianek koncertem.

Dzięki niemu poczujecie magię Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

 

Na tę premierę wszyscy długo czekaliśmy. Maestro nagrał to show podczas serii gwiazdkowych koncertów na żywo w 2019 roku i chciał je pokazać widzom kinowym na Gwiazdkę 2020 roku. Pandemia jednak pokrzyżowała te plany.

 

Na szczęście jednak wróciliśmy do kin i w końcu możemy wspólnie obejrzeć tę długo wyczekiwaną premierę. A co Was czeka na wielkim ekranie?

 

André Rieu i jego urocza Orkiestra Johanna Straussa przygotowali dla Was przepełnione świąteczno-noworoczną atmosferą magiczne show. Maestro „wybudował” własny Pałac Zimowy w swoim rodzinnym Maastricht. Wśród 200 lśniących weneckich kandelabrów i żyrandoli z sopli lodu, wśród łyżwiarzy i zasypanego śniegiem zimowego krajobrazu rozebrzmią tradycyjne kolędy, romantyczne walce i inne nieśmiertelne bożonarodzeniowo-noworoczne przeboje.

 

„Jingle Bells”, „O Holy Night”, „Oh Happy Day” czy „Mary’s Boy Child” to tylko niektóre hity, które usłyszymy w wykonaniu André, jego solistów i Orkiestry Johanna Straussa, ale także chóru gospel.

 

Sam André tak mówi o premierowym koncercie w kinach: „Boże Narodzenie i Nowy Rok to moja ulubiona pora roku. Nie ma nic lepszego niż spędzenie jej z przyjaciółmi, rodziną i fanami w moim rodzinnym mieście. Dlatego zapraszam moją kinową publiczność z całego świata w tę piękną podróż do świątecznej krainy czarów”.

 

To prezent dla Was od maestra, ale przecież możecie obdarować nim także swoich bliskich: zabierzcie ich do kina w ramach Gwiazdki!

  • Rok: 2021
  • Ograniczenia: b.o
  • Reżyser: ANDRÉ RIEU
  • Obsada:
  • André Rieu i Orkiestra Johanna Straussa